SPgŠ a SOŠS Mladá Boleslav

Nuda v Brně???? Ani náhodou. Zástupci naší školy byli právě vyhlášeni třetím nejlepší týmem mezi středními školami v soutěži Business Point. Je skvělé, že i žáci oborů “ekonomika a podnikání”, “informační služby” a “obchodník” dokázali vybojovat senzační medailové umístění pro naši školu. Děkuji a gratuluji všem Karmelákům do Brna!!!!

Business Point 2016 je manažersko-marketingová soutěž pro studenty středních škol, pořádaná Fakultou podnikatelskou Vysokého učení technického v Brně.

Náš tým Karmeláků byl složen ze žáků – Adriana Kamenická​, Zuzka Říhová, Lída Bursová​, Honza Trpišovský, Verča Rychlá​, Anička Brixiová. Žáky vedli dva pedagogové –  Eva Zacharníková a Jakub Runčík. Do Brna a zpátky domů tým mikrobusem odvezl a i jemu patří dík pan Jiří Krejčiřík.