SPgŠ a SOŠS Mladá Boleslav

V září čekají naše žáky následující akce:

– do středy 9. 9. je možné přihlašovat se na vzdělávací pobyt do Anglie – podrobnosti v předešlém článku. První skupina 40 žáků odjíždí 2. listopadu a vrací se 7. listopadu, druhá skupina 40 žáků odjíždí 8. 11. a vrací se 15. 11. 2015

– ve středu 9. 9. se 120 žáků zúčastní natáčení pořadu Nejchytřejší Čech v České televizi

– od 10. září do 12. září se naše škola bude spolupodílet na organizaci akce Jičín – město pohádky, děvčata budou nejen hrát divadlo, ale připravila si i pro malé děti malování na obličej a další dílny – najdete nás v Jičíně na náměstí

– 15. 9. nás čeká Barmanský kurz I. – zájemci se mohou hlásit u pana učitele Zavřela

– 17. a 18. se budou maturanti potit u ústních maturitních zkoušek

– 17. začínají i závěrečné zkoušky

Další akce najdete v kalendáři školy. Na říjen připravujeme:

– den otevřených dveří, projektový den, účast ve dvou soutěžích – cukrářů a aranžérů,…

Štefan Klíma, ředitel školy