SPgŠ a SOŠS Mladá Boleslav

Ve čtvrtek 16. října 2014 se naše škola zúčastnila EdukArtu v Mladé Boleslavi. Jedná se o “veletrh středních škol”, na kterém se prezentují střední školy z Mladé Boleslavi a širokého okolí. Jsem moc rád, že se naše škola zhostila této významné akce na výbornou. Proto mi dovolte pár slov k těm, kteří si to nejvíce zaslouží.
Vážení kolegové a žáci, chtěl bych vám všem moc poděkovat za skvěle zvládnutý dnešní den. Jsem si vědom, kolik dřiny při přípravách jste všichni museli vynaložit, kolik vás to vše stálo času a jak hodně moc se vás podílelo na dnešní akci. Jsem rád, že v naší škole máme tolik lidí, kteří přiloží ruku k dílu a kteří nehledí na čas a na námahu a udělají pro svoji školu všechno. Poděkování patří i těm, kteří “nepracovali” dnes, ale budou třeba příště a dnes přesto pomohli vytvořit dobrou náladu a příjemnou atmosféru – tedy vlastně úplně všem Karmelákům. Jste super a jsem moc rád, že mohu být součástí takového fajnového týmu lidí. Děkuji vám všem!!!! Štefan Klíma