SPgŠ a SOŠS Mladá Boleslav

Nový školní rok je již za dveřmi. V tomto článku budeme zveřejňovat aktuální informace.

Sledujte prosím své mailové schránky, některým třídám budou ve středu rozeslány doplňující informace.

Burzu učebnic naší školy najdete zde: https://www.facebook.com/groups/525918870814563/

Rozvrhy platné od září 2013 jsou již na webu zveřejněny. Do začátku září v nich může dojít k malým úpravám.

19. 8. byly rozeslány maturantům pozvánky k opravným státním maturitám. Pokud někomu na mail nedorazila, prosím aby ihned kontaktoval pana zástupce O. Beneše. Ústní část bude v naší škole zahájena 11. září a měla by být ukončena 16. září.

Žáci dálkového studia zahajují školní rok druhý týden v září v den dle svého rozvrhu. Nemusí tedy 2. září do školy.

Školní rok se zahajuje sudým týdnem! Druhého září bude slavnostně zahájen – vyšší ročníky ve svých třídách v 8.00 hodin. První ročníky budou slavnostně přivítany v kostele sv. Bonaventury, který s naší školou sousedí, a to v 8.00 hodin. Na recepci u vchodu školy se o nově příchozí postarají naše hostesky.

Od úterý mají praxi tyto třídy: CA3, CPE1, P2, PA1, PP3 – je třeba mít pracovní oblečení a obutí a zdravotní potravinářský průkaz! V době adaptačních kurzů u prvních ročníků praxe neprobíhá. Nezapomeňte včas zaplatit adaptační kurz.

 

Zkratky tříd a oborů prvních ročníků:

PG1 = Předškolní a mimoškolní pedagogika 1. ročník

CPe1 = Cukrář a Pekař 1. ročník

PA1 = Prodavač a Aranžér 1. ročník

N1 = Nástavbové studium denní 1. ročník

D1 = Nástavbové studium dálkové 1. ročník

EP1 = Ekonomika a podnikání 1. ročník

ISO1 = Informační služby a Obchodník 1. ročník

 

Opravné zkoušky – začínají v pondělí v 8.15 hodin a pokračují do čtvrtka. Od úterý probíhají opravné zkoušky od 8.00 hodin. Vzhledem ke komplikované dopravní situaci kolem školy vyražte do školy s dostatečným předstihem. Pokud pojedete autem, upozorňuji, že u školy není kde parkovat, Jaselská ulice je uzavřená, stejně tak je uzavřena křižovatka u školy! 

Závěrečné zkoušky – opravné – proběhnou v týdnu od 9. do 13. září.

Info pro zaměstnance – v pondělí bude od 8.00 rychlá provozní porada a od 10.30 pedagogická rada. Zaměstnancům naší školy je vjezd ke škole v přípravném týdnu povolen. Parkovací karty budou dodány v průběhu týdne (bohužel Parkovací domy dosud nedodaly).

 

První týden bude probíhat teoretická výuka od 8.00 do 12.55 hodin.

Š. Klíma