SPgŠ a SOŠS Mladá Boleslav

Vážení kolegové, žáci, rodiče a další návštěvníci školy. Dopravní situace u naší školy se i nadále komplikuje. Rekonstrukce Jaselské ulice se dostává do skluzu, neboť došlo k poruše na plynovém potrubí u úřadu práce. Z toho důvodu bude situace složitější až téměř do konce kalendářního roku. Pravidelně vás však budeme na webu informovat o aktuálním stavu uzavírek.

Od pondělí 19. srpna dochází ke změně dopravní situace takto:

Jaselská bude kompletně uzavřena. Nejvýraznější  bude změna jednosměrnosti v Palackého ulici – od pojišťovny k divadlu a MP a dále na Českobratrské náměstí. Halvíčkova se bude dát projet až na křižovatku
u naší školy, ale dále půjde jet pouze k naší škole a do parkovacího domu. Ostatní směry budou uzavřeny. V autobusové dopravě se nic nemění.

Poslední týden v sprnu budeme informovat o stavu komunikací 2. září i o možnostech parkování u školy první školní den.

Krásný zbytek prázdnin.