SPgŠ a SOŠS Mladá Boleslav

Pro naše budoucí studenty máme potěšující zprávu. Pro školní rok 2012 / 2013 budeme přijímat na nástavbové studium oboru Podnikání 60 studentů na denní studium a 60 studentů ke studiu dálkovému. Pro dálkové studium chystáme modernizaci a velké změny zejména v elektronizaci studia. Upozorňuji též, že studium je samozřejmě BEZPLATNÉ a že studentům nabízíme ubytování a stravování na Domově mládeže ISŠ, který je cca 2 minuty chůze od školy. Studenti nástavbového studia mají možnost si u nás i přivydělat při různých akcích školy – rauty, v prodejnách, v cukrářské výrobně a podobně. Studenti naší školy mohou využít též dopravy zdarma po celém Středočeském kraji. Studium v naší škole = studium v moderních, vzdušných a světlých prostorech, navíc s možností občerstvení po celý den.

Těšíme se na vás….:)