SPgŠ a SOŠS Mladá Boleslav

Velký zájem o naši školu v Lysé nad Labem

Domů » Novinky » Aktuálně » Velký zájem o naši školu v Lysé nad Labem

Ve čtvrtek a v pátek se naše škola prezentovala na veletrhu v Lysé nad Labem. Překvapil nás veliký zájem veřejnosti, a to natolik, že jsme museli v pátek přivézt nové propagační materiály i nové výrobky našich žáků. 

Chtěl bych poděkovat všem žákům (cukrářům a pekařům, žákům oboru informační služby a obchodník a žákům oboru předškolní a mimoškolní pedagogika) a všem učitelům, kteří se podíleli na našem úspěchu. Stánek byl tentokrát laděn svatební tematikou. Celou akci vedla paní učitelka Pešková, která s žáky připravila i podiovou prezentaci naší školy.

Po oba dva dny vládla v našem veletržním stánku krásná pohoda a všichni návštěvníci chválili výborné pečivo (chléb, karlovarské rohlíky, anglické rohlíky, koláče…) a nádhernou a výbornou cukrařinu (dorty, muffiny, svatební koláčky…).

Ještě jednou všem moc děkuji. Štefan Klíma