SPgŠ a SOŠS Mladá Boleslav

Pošli to dál…sbírka pro naši spolužačku

Domů » Novinky » Aktuálně » Pošli to dál…sbírka pro naši spolužačku

Rodinu jedné naší spolužačky postihla nešťastná událost – vyhořel jim dům a přišli o veškerý majetek. Žákyně naší školy přišly s nápadem, abychom vymysleli sbírku. Nápad jsme zpracovali (trochu v duchu nádherného filmu “Pošli to dál”) a dnes jsme vyhlásili sbírku – finanční (každý žák či zaměstnanec mohou přispět libovolnou částkou buď přes třídní učitele nebo na sekretariátu školy), dále pomůckovou (je možno přispět věnováním učebnice či učebnic pro obor PG, papírnických potřeb a podobně) a za třetí věnováním oblečení – dívčí velikost M/L, či na chlapce 10 let (bratr) – případně hračky pro chlapce. Předem bych chtěl moc poděkovat za solidaritu a za pomoc naší spolužačce.

Již v průběhu dne se nabídla cukrářská dílna, že vyrobí speciální edici muffinů a výtěžek z prodeje věnuje do sbírky. Jedna ze tříd věnuje 2.000,- Kč z mincování ze sobotního plesu – také nádherné gesto. Věřím, že se přidají i další.

Předem moc všem děkuji. Štefan Klíma, ředitel školy

 

Jedná se o neveřejnou – interní sbírku naší školy.