SPgŠ a SOŠS Mladá Boleslav

Ve čtvrtek 18. 12. 2014 jsme v “hudebním sále” školy přivítali svátky Vánoc. Sál byl plný ne do posledního místa, ale těžce přes svoji kapacitu. Stísněný a nižší komfort nám snad všichni přítomní po zhlédnutí všech vystoupení odpustí. Chtěl bych říci, že osobně si velice vážím všech, kdo se postavili na prkna, jež znamenají svět, tedy na pódium. Vy ostatní věřte, že to není jednoduché, postavit se před téměř 300 diváků. Mnoho vystoupení mělo své kouzlo. Nemohu zde vypisovat všechny nádherné chvíle, tak dlouhý text by nikdo nečetl. Chtěl bych však všem alespoň poděkovat. Nejen účinkujícím, ale i divákům, protože jsem byl velice příjemně překvapen jejich reakcí. Vážení žáci, kolegyně, kolegové dnes jste ukázali, že máte duši, že jste opravdu fajn lidi. Vím, že se někdy hněváte. Že je řada věcí, které se vám nelíbí. Takový je však život, že ne vše je podle nás. Víte, moc bych si přál, abyste byli spokojeni vždy všichni, bohužel né vždy je to možné. Po dnešku vidím, že ale je možné naprosté souznění v naší škole, takové souznění duší, jaké bylo dnes v sále cítit. Po celé dopoledne byla atmosféra doslova pozitivně elektrizujicí, skvělá. Pojďme si ji přenést i do dalších měsíců. Ukazuje se, že umíme táhnout za jeden provaz, že umíme bojovat jeden za druhého jako lvi. Příkladem toho jsou četné výslekdy v soutěžích, výhra učitelského družstva, ale i to, že jsme dokázali uspokojit všechny zákazníky a při normální výrobě ještě napéci skoro dvě tuny cukroví. Vážení žáci, kolegyně a kolegové, máte můj neskonalý obdiv!!!!

 

Dovolete mi touto cestou popřát všem žákům a zaměstnancům, rodičům, absolventům, všem čtenářům i třeba budoucím žákům ty nejkrásnější možné Vánoce, aby co nejdříve bílý sníh zavál naše ulice, aby vám Ježíšek nadělil to, co si nejvíce přejete, a vůbec to nemusí být drahé dárky, a abyste si hodně odpočinuli a užili dlouhatánské prázdniny. No a pokud by se vám stýskalo :D, tak se stavte, dveře naší školy jsou pro vás vždy otevřené a “teplo” naší školy na vás dýchne kdykoli. 🙂

Do Nového roku vám přeji, aby se vám láska zabydlela v srdci, pohoda a spokojenost se usídlila na duši a štěstíčko se vás chytlo a už nikdy nepustilo. Tak ať je ten rok 2015 ještě lepší a máme na co vzpomínat KARMELÁCI. 🙂

Štefan Klíma

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=DS9PCKqT0Pg