SPgŠ a SOŠS Mladá Boleslav

Studenti OIS2 úspěšní v celostátní soutěži !

Domů » Novinky » Soutěže » Studenti OIS2 úspěšní v celostátní soutěži !

V dubnu se na naší škole uskutečnily v rámci předmětu Biologie a ekologie besedy o energetice s názvem „Energie – budoucnost lidstva“. Tak jako v minulých letech byly pořádány agenturou J.L.M., s.r.o. ve spolupráci s ČEZ a.s. Na závěr školního roku se již tradičně konala celostátní vědomostní soutěž tříčlenných družstev tříd, ve kterých se uskutečnila beseda.

Soutěže „Co víš o energetice“, resp. jejího korespondenčního kola, se zúčastnilo též družstvo složené ze studentů třídy OIS2 – Lukáš Sobotka, Josef Kořínek, Tomáš Svoboda. A vedli si výtečně. V konkurenci 130 týmů základních a středních škol z celé republiky obsadili dělené 8. místo !!!. K postupu do celostátního finále v Jihlavě jim přitom chyběly pouhé dva body. Toto skvělé umístění je nejlepším z uplynulých let, kdy se naše škola zúčastňuje takovéto soutěže a dokládá výtečné znalosti všech tří soutěžících.

Děkujeme za výbornou reprezentaci školy a celému týmu gratulujeme !!!