SPgŠ a SOŠS Mladá Boleslav

PF2013

Všem zaměstnancům, žákům a návštěvníkům webu přejeme krásné svátky, plné pohody (nikoli shonu), štěstí a spousty nádherných chvilek a chvil.

PF2013

 Vážené kolegyně a kolegové, žáci, čtenáři, rád bych všem poděkoval za vše, co jste pro naši školu udělali. Naše škola se díky vám všem posunula za uplynulý rok o notný kus dál. Prostřednictvím internetu se s vámi podělím o dva dárky, které jsme pod stromeček dostali. Prvním bude nový Yeti a druhý praví, že v lednu začne příprava na stáže ve Španělsku. Inu žáci, již dnes můžete rozmýšlet, kdo se budete chtít do 10. ledna přihlásit. 😉
Přeji vám všem pohodové svátky, mnoho důvodů k úsměvům, hodně štěstí, lásky a hřejivého tepla domova. Do roku 2013 vám přeji, abyste na cestě rokem potkali co nejméně překážek a abyste je všechny překonali.
Štefan Klíma
ředitel školy