SPgŠ a SOŠS Mladá Boleslav

Dnes přibližně v 16.00 vybuchla bomba. Tým naší školy vyhrál finále soutěže Business Point!!! Nejen že vyhrál hlavní cenu u odborné poroty, ale vyhrál i internetové hlasování. Laická porota náš tým navíc ocenila třetím místem. Jedná se o obrovský úspěch, neboť do soutěže se přihlásilo obrovské množství středních školy z celé republiky. Žádná jiná škola nepobrala tolik cen.

Naším tématem bylo “Uvedení nového výrobku na trh”. Na projektu, který jsme začali zpracovávat v listopadu 2011 se účastnili žáci učebních i maturitních oborů. Výrobek /dort “kapr”/ vyráběli zejména cukráři /cukrářky 😉 / ze třetího ročníku. Aranžéři připravili propagaci. Ekonomické obory pracovaly na analýzách a propočtech. Prostě celá škola = opravdový tým!!!!  Moc děkuji všem, kdo se podíleli, včetně kolegů učitelů. 🙂

Opravdu super byla i podpora ze školy, všem moc děkujeme za hlasování a za to, že soutěží šli s námi a že s námi žili a dýchali…..:)

P2060103