SPgŠ a SOŠS Mladá Boleslav

Kalendář – test

Domů » Kalendář – test

Kalendář – test

Červen 2024

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
  • Odevzdání smluv na praxe IS1, IS2, IS3
  • Plavání PG1.A + PG3
4
  • Expedice Španělsko IS3
  • ZZ písemné ARA
  • Absolventské představení PG1,2,3
5
  • Expedice Španělsko IS3
  • ZZ písemné CU, PE
6
  • Expedice Španělsko IS3
  • Kontrola BOZP
  • Kurz PP
  • Turistický pobyt CPE1
7
  • Expedice Španělsko IS3
  • Kurz PP
  • Turistický pobyt CPE1
8
  • Expedice Španělsko IS3
9
  • Expedice Španělsko IS3
10
  • Plavání PG1.A + PG3
  • Přijímací zkoušky 2. kolo ŠKOLNÍ
  • ZZ praktické ARA, CU
  • Vyřazení maturantů
11
  • Přijímací zkoušky 2. kolo ŠKOLNÍ
  • ZZ praktické ARA, CU
  • Barmanský kurz SŠ Brandýs
  • Kurz odborných předmětů PG3
12
  • ZZ praktické ARA, CU
  • Kurz odborných předmětů PG3
13
  • Kurz odborných předmětů PG3
  • ZZ praktické PE
14
  • ZZ praktické PE
  • Výběr odborného předmětu pro 4. ročník PG3
15
16
17
  • Plavání PG1.A
18
  • AR2 exkurze
  • CPE2 exkurze
  • PG2 rafty, kola
  • Třídní schůzky - budoucí 1. ročníky PG, CU, DE, PE
19
  • PG2 rafty, kola
  • Třídní schůzky - náhradní termín PL, IS, PG
20
  • Přehrávky PG1
  • ZZ ústní CU, PE
  • Třídní schůzky - budoucí 1. ročníky PL, IS
21
  • Přehrávky PG2
  • ZZ ústní ARA
22
23
24
  • Přehrávky PG3
  • Pedagogická rada
  • Vyřazení učňů
25
  • Exkurze Praha IS1, PG3
  • IS3 - Kutná Hora
  • Projekt poznáváme ČR
26
  • Projekt poznáváme ČR
  • IS3 - rafty Malá Skála
  • Uzavření bistra
27
28
  • Vysvědčení
  • Závěrečná porada
29
30

Červen 2024

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
  • Odevzdání smluv na praxe IS1, IS2, IS3
  • Plavání PG1.A + PG3
4
  • Expedice Španělsko IS3
  • ZZ písemné ARA
  • Absolventské představení PG1,2,3
5
  • Expedice Španělsko IS3
  • ZZ písemné CU, PE
6
  • Expedice Španělsko IS3
  • Kontrola BOZP
  • Kurz PP
  • Turistický pobyt CPE1
7
  • Expedice Španělsko IS3
  • Kurz PP
  • Turistický pobyt CPE1
8
  • Expedice Španělsko IS3
9
  • Expedice Španělsko IS3
10
  • Plavání PG1.A + PG3
  • Přijímací zkoušky 2. kolo ŠKOLNÍ
  • ZZ praktické ARA, CU
  • Vyřazení maturantů
11
  • Přijímací zkoušky 2. kolo ŠKOLNÍ
  • ZZ praktické ARA, CU
  • Barmanský kurz SŠ Brandýs
  • Kurz odborných předmětů PG3
12
  • ZZ praktické ARA, CU
  • Kurz odborných předmětů PG3
13
  • Kurz odborných předmětů PG3
  • ZZ praktické PE
14
  • ZZ praktické PE
  • Výběr odborného předmětu pro 4. ročník PG3
15
16
17
  • Plavání PG1.A
18
  • AR2 exkurze
  • CPE2 exkurze
  • PG2 rafty, kola
  • Třídní schůzky - budoucí 1. ročníky PG, CU, DE, PE
19
  • PG2 rafty, kola
  • Třídní schůzky - náhradní termín PL, IS, PG
20
  • Přehrávky PG1
  • ZZ ústní CU, PE
  • Třídní schůzky - budoucí 1. ročníky PL, IS
21
  • Přehrávky PG2
  • ZZ ústní ARA
22
23
24
  • Přehrávky PG3
  • Pedagogická rada
  • Vyřazení učňů
25
  • Exkurze Praha IS1, PG3
  • IS3 - Kutná Hora
  • Projekt poznáváme ČR
26
  • Projekt poznáváme ČR
  • IS3 - rafty Malá Skála
  • Uzavření bistra
27
28
  • Vysvědčení
  • Závěrečná porada
29
30
  • 25. 6. 2024 - 26. 6. 2024  
    Projekt poznáváme ČR
  • 26. 6. 2024
    IS3 - rafty Malá Skála
  • 25. 6. 2024 - 26. 6. 2024  
    Projekt poznáváme ČR
  • 26. 6. 2024
    IS3 - rafty Malá Skála

    IS3 -  Horáková, Palička

  • 26. 6. 2024  12:00 - 13:00
    Uzavření bistra
  • 28. 6. 2024
    Vysvědčení
  • 28. 6. 2024  9:30 - 13:30
    Závěrečná porada

    Ateliér

  • 1. 7. 2024
    Bistro